مشاوره

09126666241

شنبه تا پنج شنبه

ساعت 8 تا 16

گروه صنعتی محمودی تولید کننده انواع دستگاه صنعتی دستمال کاغذی

درباره ما

گروه صنعتی محمودی سازنده انواع دستگاههای دستمال کاغذی و محصولات مشابه (تولید محصولات سلولزی) از سال ۱۳۵۵ با اتکاء به خداوند متعال و با بهره مندی از دانش فنی متخصصین داخلی فعالیت خود را آغاز نموده و تحت حمایت وزارت صنایع و اتحادیۀ ماشین سازان تهران ، گام به گام درجهت ماشین سازی رهایی از وابستگی صنعتی و اقتصادی به کشورهای بیگانه و ایجاد اشتغال اهتمام نموده و خوشبختانه در این راستا به موفقیت های چشمگیری نائل آمده است. نه تنها در کشور عزیزمان ایران بلکه در آسیای میانه و کشورهای همجوار نیز آوازۀ مجموعه شرکت های محمودی و خدمات بی نظیر آن زبانزد عام و خاص می باشد. با افتخار نسبت به ذکر اسامی تعدادی از مشتریان داخلی و خارجی این شرکت اکتفا نموده و تمامی شرکت های طرف قرارداد ماشین سازی محممودی از ۱۰ سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی ماشین سازی برخوردار می باشند

گروه صنعتی محمودی از سال ۱۳۹۰ با تولید دستمال کاغذی با نام تجاری تکین پا به عرصه صنعت سلولزی کشورگذاشته پس از سالها تجربه دربازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه وعلمی ،عزم به ایجاد تحول دراین صنعت و ارائه محصولات متنوع وباکیفیت درسطح کشور ومنطقه نمودند.

شرکت صنایع سلولزی گلشهر (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۳ در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خرداد ماه ۹۴ فاز تحقیقاتی ـ مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت‌سر گذاشت.

این دوره در صنایع سلولزی کشور تحولی عظیم قلمداد می‌گردد چرا که این واحد تولیدی بزرگ با همت تیم علمی، اداری و اجرایی متخصص و نیز با بهره‌گیری از توان بالقوه گروه بزرگ صنعتی گروه صنعتی محمودی و تجارب ارزنده جناب آقای ایمان محمودی موفق به عرضه محصولات با کیفیت ،متنوع کاملا بهداشتی ، بدون دخالت دست و تمام اتوماتیک شد.

درحال حاضر گلشهر با راه اندازی خط تولید کامل کاملا اتوماتیک در کارخانه خود در شهرک صنعتی اشتهارد با ظرفیت وتوان بسیار بالایی آماده ارائه بهترین تکنولوژی در زمینه محصولات سلولزی است.

برای اولین بار است که به لحاظ مواداولیه، تکنولوژی تولید، محصولاتی با این کیفیت دراختیار هموطنان عزیزمان قرار می گیرد

شرکت گلشهر با استفاده از آخرین و مجهزترین تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از متخصص ترین و برجسته ترین نیروهای تولید و کنترل کیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممکن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف کننده ایرانی تهیه و تولید نماید.

گروه صنعتی محمودی با بهره گیری از پرسنل متعهد و متخصص خود درجهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف کننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف کننده و خودکفایی بازار ایران در زینه محصولات سلولزی گام بر می دارد.

 

روپوش پزشکی خرید زانوبند زانوبند کمربند طبی خرید کمربند طبی گردنبند طبی خرید گردنبند طبی مچ بند طبی زانوبند زاپیامکس کمربند پلاتینر درمان سریع دیسک کمر دیسک کمر درمان دیسک کمر خرید کمربند دیسک کمر تاندونک تیلاکس پرو لباس رستورانی