مشاوره

09126666241

شنبه تا پنج شنبه

ساعت 8 تا 16

سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان با طراحی   VIP متناسب با برند شما

آیا تا به حال به دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان جهت معرفی کسب و کارتان فکر کرده‌اید. دستمال کاغذی یک کالای پر مصرف با کارایی بسیار زیاد است. این محصول بهداشتی در هر موقعیتی و توسط تمام انسان‌ها با هر سن و جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. روشن‌تر بگوییم که جامعه‌ی هدف این محصول نامحدود است؛ بر همین اساس تقاضا برای آن نیز بسیار زیاد است. مسلم است این کالای بهداشتی پرمصرف که همیشه در دسترس قرار دارد، می‌تواند بهترین ایده برای معرفی برند، کالا یا شغل و حرفه‌ای خاص باشد. یعنی یک روش تبلیغاتی بسیار پربازده در عین حال ارزان و به صرفه‌.

اگر ایده تبلیغات دستمال کاغذی در ذهنتان بوده، اما راجع به آن اطلاعات کافی ندارید، همینجا بمانید و با انواع دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان و روش‌های تولید آن آشنا شوید. در این مقاله به شما می‌گوییم که سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی را از چه طریقی و چگونه انجام دهید.

تبلیغات دستمال کاغذی

 

بهترین روش تبلیغات ارزان و ماندگار

تبلیغات بخش بزرگی از هزینه‌های هر کسب و کاری را به خود اختصاص داده است. تولید کنندگان بزرگ و کوچک از طریق تبلیغات توانسته‌اند کالا و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به جامعه معرفی کنند. دستمال کاغذی کالای بهداشتی تقریبا ضروری است و به همراه داشتن آن در هر موقعیتی کار آسانی است؛ از طرفی در مکان‌های مختلف در برابر چشمان افراد قرار می‌گیرند؛ بنابراین قابلیت انتقال پیام‌های تبلیغاتی را به افراد دارد.

با روش دستمال تبلیغاتی کاغذی می‌توانید کالا و شغل خودتان را به دیگران معرفی کنید و مطمئن‌ باشید که پیام تبلیغاتی شما به مشتری و جامعه‌ی هدفتان رسیده است. از همه مهم‌تر مشتری به این پیام تبلیغاتی توجه زیادی می‌کند.

 

علاوه بر این‌ها تبلیغات از طریق دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان است. شما مجبور نیستید برای معرفی و نشان دادن شغلتان هزینه‌های زیادی از جمله هزینه نصب بیلبوردی بزرگ در یک منطقه پربیننده را پرداخت کنید.  از همین رو دستمال کاغذی یک روش تبلیغاتی ارزان و ماندگار محسوب می‌شود.

انواع دستمال کاغذی تبلیغاتی

انواع مختلفی از دستمال کاغذی تبلیغاتی تولید می‌شود. دستمال کاغذی‌های تبلیغاتی را می‌توان به عنوان هدیه، تخفیف، جایزه یا به صورت فروشی به مشتری و جامعه‌ی هدف عرضه کرد. قیمت دستمال کاغذی تبلیغاتی با توجه به تیراژ دستمال کاغذی، تعداد دستمال‌ها در هر بسته، طراحی جعبه‌ها،   کیفیت جعبه و بسته‌بندی دستمال کاغذی‌ها متفاوت خواهد بود.

کیفیت دستمال کاغذی تبلیغاتی هم موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. انواع دستمال کاغذی برجسته، ساده، رنگی و غیره در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. ممکن است شما بخواهید هزینه‌ی تبلیغاتتان را پایین بیاورید، در این صورت می‌توانید از دستمال کاغذی بی‌کیفیت استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که دستمال کاغذی یک کالای بهداشتی است و در تماس مستقیم با پوست انسان قرار دارد. اگر تبلیغات شما بر روی دستمال کاغذی‌ بی‌کیفیت روانه‌ی بازار شود، دید و نظر خوبی در مورد پیام تبلیغاتی که همراه آن است به وجود نمی‌آید. چنین مسئله‌ی پروسه‌ی تبلیغات شما را دچار مشکل می‌کند.

 

سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی

سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان

در خصوص سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی معمولاً سوالاتی از طرف سفارش دهنده مطرح می‌شود. برای مثال حداقل سفارش تولید دستمال کاغذی چه تعدادی است. هزینه چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی چقدر است؟ و سوالاتی در مورد ضمانت کالا و زمان تحویل نیز پرسیده می‌شود.  در ادامه برخی از این سوالات را پاسخ داده‌ایم.

حداقل تیراژ سفارش مورد قبول توسط تولید کننده بستگی به نوع چاپ دارد. اگر تولید کننده، تولید را براساس چاپ افست انجام شود، حداقل سفارش تولید 1200 عدد است.

درخصوص هزینه چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی فاکتورهای مختلفی از جمله اندازه جعبه، جنس و کیفیت چاپ، طراحی اختصاصی یا طراحی ساده و مواردی از این قبیل تأثیر گذار هستند.

زمان تحویل سفارش دستمال کاغذی بسته به تعداد و تیراژ سفارش و نوع دستگاه تولید دستمال کاغذی مورد استفاده متفاوت است. خط تولیدهایی که از دستگاه تولید دستمال کاغذی اتوماتیک استفاده می‌کنند، سرعت و دقت بیشتری در تولید دارند.

جهت اطلاع دقیق از زمان تحویل سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی و قیمت تمام شده براساس نوع سفارش می‌توانید با تولیدی ماشین سازی محمودی تماس بگیرید. در ادامه راجع به چاپ  و طراحی بر روی جعبه دستمال کاغذی مطالبی را ذکر خواهیم کرد.

 

چاپ روی دستمال کاغذی

طراحی و چاپ روی جعبه دستمال کاغذی در جلب توجه به این کالای پرمصرف نقش مهمی دارد. بنابراین نباید از اهمیت بسته بندی غافل شد. از آنجایی که در نگاه اول محتویات بسته قابل مشاهده نیست، جذابیت بصری بسته بندی اولین و مهم‌ترین موردی است که در تصمیم برای خرید نقش دارد.

این را هم بگوییم درست همانطوری که بسته بندی دستمال کاغذی به خودی‌ خود معرف محتویات آن است. کیفیت و جذابیت آن در خصوص تأثیر گذاری پیام تبلیغاتی که بر روی جعبه چاپ شده نیز نقش خواهد داشت. به عبارتی دیگر پیامی که روی یک بسته بندی با کیفیت و جذاب چاپ شده باشد، در ذهن مخاطب بیشتر حک خواهد شد.  چاپ سفارش دستمال کاغذی به صورت زیر قابل انجام است.

 

طراحی جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان

 

دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان برای چه مشاغلی مناسب است؟

تقریبا‌ً همه‌ی مشاغل و کسب‌ و کارها می‌توانند از روش دستمال کاغذی تبلیغاتی ارزان برای معرفی شغل و حرفه‌ی خود استفاده کنند. در این میان بیشترین مشاغلی که از این روش تبلیغاتی استقبال کرده‌اند، شرکت‌های خودروسازی، شرکت‌های مسافربری و مواردی از این قبیل بوده‌اند. این شرکت‌ها انواع دستمال کاغذی تبلیغاتی جعبه‌ای یا جیبی را در داخل پکیج‌هایی به مشتری عرضه می‌کنند. با استفاده از این روش پیام تبلیغاتی خود را به صورت ملموس و مکرر به مشتریان بالقوه و بالفعل منتقل می‌نمایند.

 

کلام پایانی؛ اهمیت کیفیت دستمال کاغذی در تبلیغات

دستمال کاغذی تبلیغاتی یک روش ارزان قیمت جهت تبلیغات و معرفی شغل و حرفه‌ی شماست. در عین حال شما باید به کیفیت دستمال کاغذی اهمیت ویژه‌ای بدهید. کیفیت دستمال کاغذی به نوعی بیانگر هویت شما و محصولاتی است که ارائه می‌دهید. بنابراین این موضوع در افزایش فروش و کسب سود بیشتر تأثیر به‌سزایی خواهد داشت.

روپوش پزشکی خرید زانوبند زانوبند کمربند طبی خرید کمربند طبی گردنبند طبی خرید گردنبند طبی مچ بند طبی زانوبند زاپیامکس کمربند پلاتینر درمان سریع دیسک کمر دیسک کمر درمان دیسک کمر خرید کمربند دیسک کمر تاندونک تیلاکس پرو لباس رستورانی